Co dělá naši školu výjimečnou?

  • Centrum, kde mohou děti vyniknout

Vlastina a Kamýk jsou určeny pro děti mladší 14 let. Obě lokality poskytují kreativní a tematický studijní plán, který je podpořen národním anglickým studijním plánem English National Curriculum. Děti začínají ve studijním programu Early Years Foundation Stage, pokračují v Primary school a Lower Secondary, dokud nedokončí 9. ročník. Po ukončení studií na Vlastině nebo Kamýku přestupují studenti na kampus Libuš. 

Kampus Libuš vyniká novým způsobem vzdělávání nejen v Praze, ale v celé střední a východní Evropě. Je zaměřený na přípravu k IGCSE (závěrečné středoškolské zkoušce) a IB (IB Diploma a Careers programme) pro studenty ve věku od 15 do 18 let (10. až 13. ročník).  Čtyřletý kampus poskytuje mezinárodně uznávané zkoušky v nejmodernějších zařízeních s inspirativními učiteli a prestižní výukou.

 

  • Skutečně globální vzdělávání

Svět je plný možností, od nových objevů až po nová přátelství. Celosvětovou síť našich škol propojujeme prostřednictvím tzv. Mezinárodního kampusu (Global Campus). Tím poskytujeme studentům šanci pracovat společně v rozdílných komunitách. 

 

  • Laskavá a přívětivá komunita

Doufáme, že naše komunita bude tvořit nedílnou součást vašeho života v Praze, a proto se naši zaměstnanci, rodiny i spolužáci budou snažit pomoci vaší rodině, aby se zde ihned cítila jako doma. Jsou zde různé možnosti, jak se můžete zapojit do naší komunity a společně se zaměstnanci PBIS (Prague British International School) a rodiči spolupracovat na organizaci mnoha akcí a aktivit pro naše studenty.

Kapacita studentů
1600
Věkové rozhraní
2 to 18
Národnosti
60+
Akademický úspěch studentů
98%
Úroveň úspěšného absolvování PBIS za rok 2019/20
Secondary open day (60)

Naše filozofie Be Ambitious

Podporujeme každého studenta, aby dosáhl svých snů, stále zkoušel něco nového a byl zdravě ambiciózní.

29081-mit-homepage-campaign

Naše spolupráce s MIT

Chceme, aby si vaše děti představili svět plný nekonečných možností. Prostřednictvím našeho nového výukového přístupu k vědě, technologii, inženýrství, umění a matematice (STEAM) budou mít vaše děti schopnosti vytvořit si svou vlastní budoucnost.

Juilliard Summer Arts 2017 enquiries

Naše spolupráce s The Juilliard School

Náš hudební studijní plán je vytvořen ve spolupráci se světově proslulou The Juilliard School. Studentům poskytujeme jedinečnou příležitost učit se o hudbě prostřednictvím ikonických děl a pravidelného propojení s profesionálními hudebníky.

Tanzania

Náš Mezinárodní kampus

Náš Mezinárodní kampus (Global Campus) pomáhá studentům prozkoumávat svět, naučit se nové dovednosti a rozšířit své obzory tím, že rozvíjí skutečně mezinárodní perspektivu. Výjimečné zkušenosti nasbírají jak online, tak v rámci školních aktivit i prostřednictvím zážitků z celého světa. Ať už příležitostmi, které vašim dětem poskytneme ve škole, či výpravami třeba do Tanzanie či Švýcarska, snažíme se je inspirovat, aby byli ambiciózní ve svém vzdělávání.

Naše lokality

Kampus Vlastina

Vlastina 19
161 00
Praha 6

Kampus Kamýk

K Lesu 558/2
142 00
Praha 4

Kampus Libuš

Brunelova 960/12
142 00
Praha 4

PBIS campus map

Scroll the map to view our campus locations