Co dělá naši školu výjimečnou?

Centrum, kde mohou děti vyniknout

Vlastina a Kamýk jsou určeny pro děti mladší 14 let. Obě lokality poskytují kreativní a tematický studijní plán, který je podpořen národním anglickým studijním plánem English National Curriculum. Děti začínají ve studijním programu Early Years Foundation Stage, pokračují v Primary school a Lower Secondary, dokud nedokončí 9. ročník. Po ukončení studií ve Vlastině nebo Kamýku přestupují studenti do kampusu v Libuši. 

Libuš přináší nový způsob vzdělávání nejen do Prahy, ale také do celé střední a východní Evropy. Je centrem zaměřeným na přípravu k IGCSE (závěrečné středoškolské zkoušce) a IB pro studenty ve věku od 15 do 18 let (10. až 13. ročník). Čtyřletý kampus poskytuje mezinárodně uznávané zkoušky v nejmodernějších zařízeních s inspirativními učiteli a prestižní výukou.

 

Skutečně globální vzdělávání

Svět je plný možností, od nových objevů až po nová přátelství. Naši síť škol rozprostřenou po celém světě propojujeme prostřednictvím Mezinárodního kampusu. Tím poskytujeme studentům šanci pracovat společně a dozvědět se více o rozdílných komunitách.

 

Laskavá a přívětivá komunita

Chápeme, že naše komunita bude tvořit nedílnou součást vašeho života v Praze, a proto se naši zaměstnanci, rodiče i děti budou snažit pomoci vaší rodině, aby se zde ihned cítila jako doma. Jsou zde různé možnosti, jak se můžete zapojit do školního života a společně se zaměstnanci PBIS (Prague British International School) a rodiči spolupracovat na organizaci mnoha událostí a aktivit pro naše děti.

Kapacita studentů
1300
Věkové rozhraní
2 to 18
Národnosti
60+
Akademický úspěch studentů N
98%
Úroveň úspěšného absolvování PBIS za rok 2018/19

Naše filozofie Be Ambitious

Podporujeme každého studenta, aby dosáhl svých snů, vyzkoušel něco nového a byl ambiciózní.

Náš institut technologické spolupráce v Massachusetts

Chceme, aby si vaše děti představili svět plný nekonečných možností. Prostřednictvím našeho nového výukového přístupu k vědě, technologii, inženýrství, umění a matematice (STEAM) budou mít vaše děti schopnosti vytvořit si svou vlastní budoucnost.

Naše spolupráce se školou Juilliard

Náš hudební studijní plán je vytvořen ve spolupráci se světově proslulou školou Juilliard School. Vašim dětem poskytujeme jedinečnou příležitost učit se o hudbě prostřednictvím ikonických děl a pravidelného spojení s profesionálními hudebníky.

Náš Mezinárodní kampus

Náš Mezinárodní kampus pomáhá studentům prozkoumávat svět, naučit se nové dovednosti a rozšířit své obzory tím, že rozvíjí skutečně mezinárodní perspektivu prostřednictvím výjimečných zkušeností, které nasbírají jak online, tak v rámci školních aktivit i prostřednictvím zážitků z celého světa. Ať už příležitostmi, které vašim dětem poskytneme ve škole, či výpravami třeba do Tanzanie či Švýcarska, snažíme se je inspirovat, aby byli ambiciózní ve svém vzdělávání.

Naše lokality

Kampus Vlastina

Vlastina 19
161 00
Praha 6

Kampus Kamýk

K Lesu 558/2
142 00
Praha 4

Kampus Libuš

Brunelova 960/12
142 00
Praha 4

PBIS campus map

Scroll the map to view our campus locations