Co dělá naši školu výjimečnou?

Na Prague British International School podpoříme vaše dítě, aby si zamilovalo učení a dosáhlo víc, než si kdy dokázalo představit.

  • Naši vynikající učitelé přizpůsobují styl výuky individuálním potřebám studentů, starají se o ně a inspirují je k akademickému úspěchu. Zároveň zajišťují, aby se stali zásadovými globálními občany.
  • Vzděláváme děti a připravujeme je na budoucnost prostřednictvím světově proslulých učebních plánů vylepšených prostřednictvím globální spolupráce Nord Anglia Education s těmi nejlepšími na světě, včetně Massachusetts Institute of Technology (MIT), UNICEF a The Juilliard School.
  • Poskytujeme poutavé a bezpečné výukové prostředí, kde příležitosti uvnitř i vně učebny obohacují učení, vštěpují vzpomínky a vytvářejí u našich studentů hluboký pocit úspěchu.
  • Česko Britská Základní Škola (dále ČBZŠ), sesterská škola Prague British International School (PBIS), je součástí rodiny celosvětově proslulé sítě škol sdružených v NORD ANGLIA EDUCATION (NAE). NAE zastřešuje 76 prvotřídních mezinárodních škol po celém světě a zajišťuje vzdělávání více než 67000 studentů ve věku od 2 do 18 let.
    ČBZŠ nabízí svým studentům unikátní koncept bilingvního vzdělávání tak, aby ovládli nejen mateřský, ale i cizí jazyk na výborné úrovni a mohli tak být po ukončení 1.stupně ZŠ plně připraveni pokračovat ve svých studiích na PBIS nebo kterémkoliv jiném osmiletém gymnáziu v ČR. Na britském gymnáziu (PBIS) mohou žáci svá studia zakončit v 18 letech mezinárodní maturitou a získat tzv. „International Baccalaureate Diploma“, který jim otvírá cestu nejen na domácí, ale i světové univerzity.

94% našich rodičů říká, že jejich dítě je ve škole šťastné, a víme, že i vaše dítě se bude s námi rádo učit.

Maximální kapacita školy
1300
Věkové rozhraní
2 to 18
Národnosti
60+
Akademický úspěch studentů
98%
Úroveň úspěšného absolvování PBIS za rok 2019/20
Primary Open day (7)

Naše filozofie Be Ambitious

Podporujeme každého studenta, aby dosáhl svých snů, vyzkoušel něco nového a byl ambiciózní.

MIT

Naše spolupráce s MIT

Chceme, aby si vaše děti představili svět plný nekonečných možností. Prostřednictvím našeho nového výukového přístupu k vědě, technologii, inženýrství, umění a matematice (STEAM) budou mít vaše děti schopnosti vytvořit si svou vlastní budoucnost.

Juilliard Summer Arts 2017 enquiries

Naše spolupráce s Juilliard

Náš hudební studijní plán je vytvořen ve spolupráci se světově proslulou Juilliard School. Dětem poskytujeme jedinečnou příležitost učit se hudbě prostřednictvím ikonických děl a pravidelných návštěv profesionálních hudebníků z Juilliard School.

40981-33942-nae-tanzania-trip-info-pack-vis02-spr-002

Náš Mezinárodní kampus (Global Campus)

Náš Mezinárodní kampus pomáhá studentům prozkoumávat svět, naučit se nové dovednosti a rozšířit své obzory tím, že rozvíjí skutečně mezinárodní perspektivu prostřednictvím výjimečných zkušeností, které nasbírají jak online, tak v rámci školních aktivit i prostřednictvím zážitků z celého světa. Ať už příležitostmi, které vašim dětem poskytneme ve škole, či výpravami třeba do Tanzanie či Švýcarska, snažíme se je inspirovat, aby byli ambiciózní ve svém vzdělávání.

Naše lokality

Kampus Vlastina

Vlastina 19
161 00
Praha 6

Kampus Kamýk

K Lesu 558/2
142 00
Praha 4

Kampus Libuš

Brunelova 960/12
142 00
Praha 4

PBIS campus map

Scroll the map to view our campus locations